Reštáurácia s pizzériou v Stropkove, kde ponúkame príjemný priestor, chutné jedlo ako pizze, steaky a cestoviny v talianskom štýle.

MARHABA ponúka širokú ponuku jedál a nápojov, tak prečo nestráviť čas v príjemnom prostredí priamo v centre mesta Stropkov

 

O NÁS

KAVIAREŇ, REŠTAURÁCIA A PIZZÉRIA MARHABA V STROPKOVE

Naše priestory

Naše priestory majú v letných mesiacoch viac ako  120 miest na sedenie. A v zimných mesiacoch alebo v nepriaznivom počasí kapacitu 70-80 miest na sedenie. Naše priestory sú vhodné na pracovné i súkromné posedenia a stretnutia všetkého druhu.

  • Nefajčiarská časť – 32 miest
  • Fajčiarská časť – 42 miest
  • Vonkajšie priestory – 24 miest
  • Terasa – 24 miest

Ak plánujete firemné akcie, či oslavy narodenín, menín,  životných jubileí, stretnutia po rokoch zo školy, prvé sväté prijímanie atď., radi zabezpečíme, všetko potrebné vrátane cateringu, výzdoby a technického zabezpečenia (projektor, plátno, ozvučenie, internetové pripojenie).

Chcete vedieť viac zavolaje nám. –  +421 911 067 777

stiahnuť

Pohostenie: Milujeme dobré jedlo, no máme zmysel aj pre zdravý životný štýl a snažíme sa podporovať rovnako slovenskú komunitu podnikateľov zakúpením čerstvých slovenských produktov.

Káva v MARHABE je najlepšia vravia o nás… prídte sa  presvedčiť o kvalitách jedál a kávy.

Začnite deň dobrou kávou, alebo si ju u nás dajte po kvalitnom obede, ktoré taktiež ponúkame. Pre mlsné jazýčky sa samozrejme nájdu dezerty a torty či pre deti zmrzlina! Ak máte chuť len na niečo tekuté, nech sa páči, ponúkame čerstvé džúsy, vínko, pivo, ale i niečo ostrejšie! Viac o našom menu tu – NÁPOJOVÝ LÍSTOK. 

Rezervujte si stôl alebo aj celý priestor pre seba a známých